На Львівщині побудують перший в Україні завод з виробництва спеціальних дріжджових продуктів

Великий український виробник дріжджів – компанія “Ензим” планує розширити виробництво за допомогою кредиту в розмірі 10 млн євро, який надає Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). У фінансуванні проєкту бере участь фонд TaiwanICDF, частка якого в кредиті становить 3 млн євро. Крім того, фонд EU4Business Fund в Україні профінансував проведення екологічної та соціальної експертизи проєкту і витрати на юридичний супровід, – передає Agri-gator


Наразі компанія “Ензим” експортує більше 40% своєї продукції в 16 країн Європи, Азії та Африки. Оскільки звичайні дріжджі – це товарний продукт з обмеженим ростом ринку, власники компанії – брат і сестра Ростислав та Олена Вовк, зараз інвестують кошти в будівництво сучасної лінії виробництва харчових інгредієнтів на основі дріжджів – швидкозростаючого сегмента ринку.

Виготовлений з тих же свіжих дріжджів, які використовуються у виробництві хліба, пива та вина, дріжджовий екстракт володіє пікантним м’ясним смаком. Вироблений з бурякової меляси, багатий вітамінами В, він створює можливості для переходу на більш рослинний раціон харчування, що сприяє більш раціональному, екологічно безпечного способу життя. Дріжджові екстракти також можуть використовуватися як безпечний для здоров’я підсилювач смаку і замінник солі.

Читайте також: Думка: меляса – найкраща сировина для біопалива

Інвестиційна програма обсягом 26 млн євро, спрямована на будівництво заводу з виробництва спеціальних дріжджових продуктів у Львові – першого подібного заводу в Україні – дозволить компанії диверсифікувати асортимент продукції, включивши в нього продукти з високою доданою вартістю, і наростити обсяги продажів на експорт.

Рішення про будівництво нового заводу було прийнято за результатами оцінки технології виробництва дріжджових екстрактів і нових ринкових можливостей, проведеної за допомогою міжнародної консультаційної програми ЄБРР.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується