Стародавні традиції коноплярства у сучасному агробізнесі презентують на торговій платформі “Інновації. Технології.Фінанси”

Ще в 10 сторіччі до нашої ери конопля вважалася найбільшою сільськогосподарською культурою світу, яка постачала матеріали, що служать основою для провідних галузей промисловості цивілізації: волокно для тканин, лампове масло для освітлення, папір, ліки і їжу, як для людей, так і для домашніх тварин.

Які перспективи у сучасного коноплярства в Україні та світі? Які напрямки переробки конопель  активно розвиваються в нашій країні? Про це розповість керуючий партнер групи компаній Viteo Group (Viteo Hemp)  Олександр Дойніков під час III Міжнародної торгової платформи  «Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі» , – передає Agri-gator

 

«Завдяки унікальним властивостям і універсальності у використанні, конопля є чудовою поновлюваною сировиною. Переробка цієї дивної стародавньої рослини з кожним роком набуває все більшого значення для сучасної економіки.

Підвищення попиту на продукти з конопель ми вже відчули на собі, і незабаром плануємо збільшувати свої виробничі потужності.

Ми впевнені, що зі зростанням популярності на екологічно безпечні технології та продукцію, волокно конопель займе одне з провідних місць на світовому ринку збуту»,- зазначає Олександр Дойніков.

Viteo Hemp разом з компанією-партнером – Arnika Organic вирощує та переробляє конопляну сировину, в високоякісне волокно для будь-яких світових композитів, будівельної, паперової, текстильної і харчової промисловості.
141691437_1435247383510872_5130733061553286288_o

III Міжнародна торгова платформа  «Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі»  відбудеться 16 лютого в Міжнародному виставковому центрі Києва в рамках виставки «Агровесна», 1 павільйон.

Початок заходу: о 12.00

Організатором торгової платформи виступає агромедіа-агенція Sapienza за підтримки Міжнародного контрактового ярмарку.

Партнери конференції: компанія BioNorma, FGgroup, Drone.ua, компанія  ‘’Медові брати’’,

У кава-брейку учасники зможуть скуштувати смачні крафтові сири компанії «Доообра Ферма»

Медіапартнери заходу:   Seeds.org.ua, Agri-gator.com, ProAgro Information Company, журнал «АгроЕліта», та East-fruit.com 

Пройти безкоштовну реєстрацію можна за посиланням >>>

Участь у роботі торгової платформи «Інновації. Технології. Фінанси» візьмуть фахівці провідних українських агрокомпаній, що мають досвід успішного запровадження інноваційних технологій у сільськогосподарському виробництві, гравці ринку агротехнологічних рішень для агробізнесу, фахівці фінансової галузі та експерти з агровиробництва.

Окремі панелі заходу будуть присвячені тому, як працює міжнародний інноваційний бізнес в Україні та інноваційній синергії: Україна – світ.

Ми розглянемо:

  • тренди сучасного агропромислового комплексу;
  • шляхи сталого розвитку у інтенсифікації сільського господарства.
  • актуальні питання сучасних агротехнологічних трендів в Україні та світі;
  • особливості використання агротехнологій в українських умовах;
  • можливості, що надають агроінновації для розвитку компаній;
  • рішення щодо фінансових інструментів для запровадження таких технологій.

Також до заходу долучаться агенти змін у продовольчих системах світу, щоб розповісти про інноваційні рішення у продовольчих системах країн.

Детальніше про захід дізнавайтесь на сторінці торгової платформи у Facebook >> 

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>

Місце проведення: МВЦ, Броварський пр-т, 15, м. Київ
Початок заходу: о 12.00
З питань участі у заході звертайтеся за тел.: 099 737 17 92, 093 968 31 24.

Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується