Кропива має шанси стати комерційною культурою на ринках Європи

У Великобританії виробник напою з кропиви шукає «божевільного» фермера, який погодився б засіяти поля нетрадиційною для аграрної промисловості рослиною, – передає Agri-gator 


Компанія-стартап Nuisance Drinks з Единбурга, заснована Хьюго Морріссі, на початку цього року представила кропив’яну газовану воду, а оскільки попит був хороший, Морріссі задумався над збільшенням обсягів. Проблемою стало відсутність кропив’яних полів.

Наразі Хьюго збирає кропиву в маєток Хоптаун, розташованому недалеко від Единбурга, і розміщує заклики про співпрацю. Він хоче знайти фермера, «досить божевільного», щоб виростити поле кропиви.

«Кропива часто розглядається фермерами як пекуча неприємність, але вона є, насправді, природним і багатим корисними речовинами суперпродуктом, і я дійсно хотів знайти спосіб максимально використовувати переваги, які пропонує ця рослина, – зазначає Хьюго. – Моя мама робила освіжаючу газовану воду з кропиви, коли ми були дітьми, а сучасні покупці сприймають напій дуже добре».

Зараз Морріссі вивчає, як його кропив’яні напої можна виробляти в промислових масштабах і як продовжити термін придатності продуктів без шкоди для якості.

За словами Девіда Лоусона, фахівця з трав в консультаційному органі SAC Consulting, що входить до складу Сільського коледжу Шотландії (SRUC), кропива має всі шанси стати комерційною культурою на різних ринках.

Крім екстракції соку, білок може бути використаний в їжу для тварин або людини, а волокна з стебла підходять для виготовлення одягу.

Найголовніша проблема – це вартість створення життєздатного комерційного процесу для формування ринку.

«Фермер завжди буде неохоче вкладати кошти, якщо немає відомого ринку, – пояснює Лоусон. – Це курка і яйце, оскільки без продукту нічого продавати, і тому новий ринок можливо сформувати тільки в тандемі. У кропиви, як у рослини, яке сприяє біорізноманіттю, в цьому сенсі є переваги. Оскільки вона поєднується з більш екологічним рішенням для виробництва одягу і протеїну, це може бути цікавим для державного фінансування для розвитку процесу і ринку».

Лоусон зазначив, що кропиву легко вирощувати, так як вона самосійна, культура може бути частиною сівозміни та за великим рахунком вимагає мало ресурсів, крім родючого грунту (кропива чутлива до дефіциту азоту).

Agri-gator за інфрмацією Agroxxi

Відповісти

Ваш email не публікується