Морські перевезення – дешева альтернатива авто і авіа логістиці – експерт

Морські перевезення є альтернативним дешевим видом транспортування, який може успішно розвантажити дороги, та дозволить безперебійно доставляти вантажі з Європи та Азії без огляду на сезонність.  Таку думку висловив директор транспортно-логістичної компанії «Алтіор Груп» Артем Новіков, – пише Agri-gator

«Морем можливо відвантажувати товари контейнерами по 25-27 тонн, в той час як наприклад, автотранспорт має обмеження в 22 тони. Окрім цього, значна додаткова перевага – безперебійність доставки вантажів з Європи в період дефіциту «дозволів» для автотранспорта в осінній перід, що значно збільшує вартість перевезення. З фінансової точки зор, вартість морських перевезень може бути дешевше, ніж перевезення авто і авіатранспортом» – розповів фахівець.

Читайте також: Бізнес скаржиться на блокування митницею 150 фур та перебої із виробництвом у 20 компаніях

За словами директора «Алтіор Груп» українські виробники можуть значно знизити витрати, виключити підміну або крадіжку товару під час транспортування, доставити обсяг в два, а іноді і в три рази більше, ніж доставить залізничний маршрут і отже, отримати конкурентну перевагу.
Фахівець також зауважив, що в період активного карантину і в зв’язку з введеними обмеженнями через пандемію істотно постраждали автоперевезення, але в той же час відвантаження морським способом показали свою ефективність.
Довідково:
“Алтіор Груп” – транспортно-експедиторська компанія, мультимодальний контейнерний оператор. Компанія надає логістичні рішення і пакетні послуги з транспортування вантажів. Здійснює міжнародні авто-, авіа-, та морські вантажоперевезення.

Читайте також: Ефективна аграрна логістика: як аграрію возити більше, а платити менше?
Agri-gator

 

Відповісти

Ваш email не публікується