Африканський стартап для фермерів допомогає боротися з хворобами рослин

Платформа на основі штучного інтелекту допомогає фермерам боротися зі шкідниками сільськогосподарських культур і хворобами рослин

В Африці шкідники і хвороби сільськогосподарських культур протягом десятиліть знижували продуктивність сільського господарства. За оцінками експертів, наразі африканські фермери втрачають близько 49% від очікуваного загального обсягу врожаю в рік.
Для вирішення даної проблеми, команда камерунських підприємців запустила в тестовому режимі платформу на основі штучного інтелекту, щоб допомогти африканським фермерам боротися зі шкідниками сільськогосподарських культур і хворобами рослин.
Комерційна версія стартапу Agrix Tech буде запущена з січня 2020 року. Технологія допомагає виявляти захворювання рослин і пропонує як хімічне і фізичне лікування, так і профілактичні заходи.
За повідомленням Кіато Мерібена, експерта з управління ризиками в сільському господарстві, – більшість фермерів в Африці, особливо з невеликими господарствами, не інформовані про види шкідників і хвороб, що вражають їх сільськогосподарські культури.
«Намагаючись знайти рішення, вони просто використовують коктейль з багатьох пестицидів. Це дуже небезпечно для людини і навколишнього середовища », – зазначає Мерібен.

З Agrix Tech фермери, за допомогою додатка на своєму мобільному телефоні, сканують зразок ураженої рослини і потім знаходять рішення. Додаток забезпечує технологію розпізнавання тексту і голосу на спеціалізованих африканських місцевих мовах, тому її можуть використовувати навіть менш грамотні люди.

Засновник і генеральний директор Agrix Tech, зазначає, що прототип інновації має точність 99%.
Як тільки комерційна версія буде випущена на початку наступного року, з її домогою фермери зможуть виявляти безліч хвороб у кукурудзи, рису, болгарського перцю, цибулі, помідорів, ірландського картоплі, перцю, манго, лимона, кавуна, огірка, капусти, арахісу, цитрусових, фінікова пальма, та інших.
«Ми будемо додавати функції в Agrix Tech по мірі необхідності. Ми хочемо в основному займатися овочами, тому що вони більш уразливі для хвороб», – говорить засновник стартапу.
Ліцензія на використання Agrix Tech буде продаватися за ціною 15 євро в рік.

Agri – Gator

Відповісти

Ваш email не публікується