Володимир Печко розповів про нестачу робочої сили – АГРОПОЛІТ

В Україні 2024 року спостерігалася велика проблема з робочою силою для збирання врожаю фруктів та ягід, тому не всі підприємства змогли зібрати врожай, а у 2025 році проблеми з робочою силою загостряться. Про це заявив голова «Укрсадвинпрому» Володимир Печко, пише УНН.

Печко розповів, що у «Укрсадвинпрому» була ініціатива щодо покращення законодавчих норм для залучення іноземців до збирання врожаю в Україні через нестачу людей. Фахівець наголосив, що нестача робочої сили стане причиною підвищення вартості ягід та фруктів, оскільки роботодавці збільшуватимуть зарплату через нестачу людей. За його словами, фрукти і ягоди також можуть подорожчати через інфляцію. Печко додав, що на ціни впливатиме і погода, оскільки від неї залежить врожай.

 

У нас була ініціатива щодо покращення законодавчих норм, підзаконних нормативних актів, які регулюють в тому числі міграційне законодавство, яке пов’язане з міграційною службою для збирання врожаю. Це можуть бути такі країни, як Непал, Індія, В’єтнам. Укрсадвинпром звернувся з ініціативою до Міністерства аграрної політики. Міністерство вже звернулося до інших центральних органів виконавчої влади, щоб консолідовано вирішити цю проблему. Обстрілів не стало менше» – сказав  Печко.

 

Як писав AgroPolit.com, Уряд просять забезпечити фермерам спокійну посівну. Також Бангладеш може постачати фермерів для України.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra