Картопля в Україні продовжує дешевшати – EastFruit

Українські виробники картоплі знову мусять знижувати ціни на свою продукцію, повідомляють аналітики проекту EastFruit. На сьогоднішній день на українському ринку відзначається надмірна пропозиція цієї продукції. Більшість місцевих фермерів прагнуть якнайшвидше реалізувати наявні запаси, оскільки якість картоплі у сховищах продовжує стрімко погіршуватися.

kartoplya_ciny-1536x569

За даними щоденного моніторингу проекту, нині оптові ціни на картоплю в Україні опустилися до 13-23 грн/кг ($0,31-0,56/кг), що в середньому на 14% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Головною причиною зниження цін на внутрішньому ринку стало збільшення пропозиції як імпортної, так і місцевої картоплі. За словами операторів оптових компаній, зараз на українському ринку пропонується якісна торішня картопля виробництва Польща. При цьому ціни на імпортну продукцію озвучуються у такому самому діапазоні, як і на місцеву картоплю.

 

На даний момент картопля в Україні все ж таки коштує в середньому на 28% дорожче, ніж на початку квітня 2024 року. Враховуючи чималі обсяги цієї продукції на ринку, українські фермери не виключають можливості подальшого здешевлення в цьому сегменті.

Більш детальну інформацію про розвиток ринку картоплі та іншої плодоовочевої продукції в Україні ви можете отримати, підписавшись на оперативний аналітичний тижневик – EastFruit Ukraine Weekly Pro.  З детальною інформацією про продукт можна ознайомитись тут.


Джерело https://east-fruit.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra