Ізраїльська компанія отримала патент на створення людського грудного молока в промислових лабораторіях – NEWFOOD

Wilk очолює революцію у сегменті молока, розробляючи промисловий процес виробництва як людського, так і тваринного молока з епітеліальних клітин молочних залоз. 

На основі більш ніж 10 років власних досліджень Єврейського університету в Єрусалимі ця технологія дозволяє виробляти автентичне молоко та молочні продукти – з усіма його компонентами та інгредієнтами – незалежним, економічно ефективним і стійким способом.

«Цей патент багато значить, оскільки він захищає деякі технічні аспекти, пов’язані з системою, що використовується для виробництва молочних продуктів», – розповів Нуріт Аргов-Аргаман, співзасновник і головний технічний директор компанії.

Схвалення методів і систем для виробництва молока in vitro робить ізраїльську компанію ексклюзивним власником патенту на методи дослідження та технології виробництва грудного молока.

«Це стало кульмінацією багаторічних інтенсивних інвестицій у дослідження й розробки», – додав Томер Айзен, генеральний директор Wilk

Wilk планує в майбутньому виробництво як звичайного культивованого молока, так і спеціально вирощеного грудного молока.

Справжні компоненти грудного молока компанія зможе постачати виробникам дитячих сумішей, щоб ідеально наблизити їх до справжнього грудного молока — з усіма його перевагами для здоров’я немовлят.


Джерело https://newfood.media

Відповісти

Ваш email не публікується