В Україні планують затвердити нові гігієнічні вимоги до дрібнотоварного виробництва та обігу молока – АГРОПОЛІТ

Міністерство економіки України виставило на обговорення проєкт наказу «Про затвердження гігієнічних вимог до дрібнотоварного виробництва та обігу молока». Про це йдеться на сайті відомства.

Згідно із документом, метою прийняття наказу є запровадження належної виробничої практики первинного виробництва та обігу молока, в тому числі на пунктах заготівлі молока.

Проєктом наказу пропонується затвердити Гігієнічні вимоги до дрібнотоварного виробництва та обігу молока, якими передбачено:

    • визначення вимог до виробництва та обігу молока, в тому числі на пунктах заготівлі молока, ведення та зберігання записів, а також затвердження актуалізованих типових форм журналів;

 

    • створення передумов для підвищення рівня конкурентоспроможності молочних продуктів та добросовісної конкуренції на ринку молока;

 

    • адаптація вимог національного законодавства до вимог Європейського Союзу шляхом урахування вимог Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) від 29 квітня 2004 року № 853/2004 «Про встановлення спеціальних гігієнічних правил для харчових продуктів тваринного походження».

 

Нагадаємо, у Мінагрополітики назвали план дій для підтримки галузі тваринництва.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується