Ще одне комунальне підприємство взялось за сільське господарство – AgroPortal

Ще одне комунальне підприємство взялось за сільське господарство — AgroPortal.ua

Як говориться у повідомленні Дрогобицької міської ради, вже прибуло 18 корів, в планах — впродовж 2022 року збільшити поголів’я до 100, а то й більше корів.

Новостворене підприємство займатиметься молочним виробництвом, а також вирощуванням сільськогосподарської продукції.

«Маємо на меті забезпечити нашу громаду екологічною продукцією: молоком, сиром, сметаною та м’ясом. Тож окрім корів, у планах є розведення кіз та овець. Сподівають, що найближчим часом садочки нашої територіальної громади зможуть отримувати та годувати діток молоком із КП «Тарком», – розповів міський голова м.Дрогобич Тарас Кучма.

Зазначається, що над створенням власного фермерського господарства у Дрогобицькій міській раді роздумували тривалий час, зокрема до цього важливого кроку підштовхнуло розширення меж громади. Відтак, було розроблено бізнес-план підприємства та вивчено досвід схожих структур, які вже функціонують в Україні.

Для налагодження діяльності комунального підприємства – виділено в користування 50 га земель в Лішні. На них облаштують пасовища для худоби.

Ще 120 га земель «Таркому» буде передано в користування під вирощування кормових культур: 40 га — під багаторічні трави (заготівлю сіна та сінажу), 20 га — під кукурудзу на силос, 20 га — під зернобобові (соя, боби), 40 га — під зернові культури (на комбікорми).

Паралельно ведуться перемовини з німецькими партнерами Дрогобича, які зацікавлені в інвестуванні коштів у механізацію підприємства та облаштування в Дрогобицькій громаді міні-молочного переробного заводу.


Для довідки: сновними видами діяльності ФГ «Тарком» є товарне сільськогосподарське виробництво, в тому числі: вирощування зернових культур, тваринництво та птахівництво, розведення великої рогатої худоби молочних порід, оптова торгівля молочними і м’ясними продуктами.


Джерело http://agroportal.ua

Відповісти

Ваш email не публікується