Прозорі вулики та гончарна майстерня: бджолярі зі Львівщини запрошують туристів – SEEDS

Якщо найближчим часом ви плануєте мандрівку до Львова, варто виділити кілька годин і дорогою заїхати на пасіку. Навіщо? Щоб побувати на екскурсії, спробувати меду та зліпити глечика. Але варто поспішати, адже такий вид зеленого туризму найбільш актуальний поки бджоли не сплять, повідомляє SEEDS.

Відпочинковий комплекс «Медовий блюз» в селі Луб’яна, що за 25 кілометрів від Львова є одним з пунктів призначення туристичного проєкту “Дороги гурманів”. Крім екскурсії пасікою тривалістю півтори години, лікувального сну на вуликах та дегустації медів (як звичайного меду, так і алкогольних напоїв), тут пропонують ночівлю, організацію свят та фестивалів, майстер-класи з гончарства, валяння вовни, розпису пряників та прогулянку на тракторі.

 

“Наші бджілки ще не сплять, тож ще встигнете замовити екскурсію на пасіку. Ви дізнаєтеся про дивовижний світ життя працьовитих комашок, зробите круті фото з ними, побачите бджолину сім’ю через прозорі вулики та відео наживо. А ще в нас можна замовити майстер-клас з гончарства і повернутися додому з горнятком, яке створите власними руками. Також в нас є: смачний мед, медовуха, чаї”, – пишуть на сторінці туристичної пасіки.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується