Чим відрізняється органічна плантація лохини від звичайної: роз’яснює біодинамічний фермер Роман Макухін

Органічна плантація лохини відрізняється від індустріальної нерівномірністю кущів. Це пояснюється тим, що при органічному виробництві ягоди робити рівномірне підживлювання фермер не може. Відповідно, кожен кущ пристосовується до тих природних умов, які є на самій плантації.

Таку думку висловив лектор курсу «Органік Бізнес» Києво-Могилянської бізнес-школи, біодинамічний фермер Роман Макухін в ефірі АгроФМ, повідомляє AgriGator.

«Це ми побачили на власному прикладі, коли в 2016-2017 році закладали першу плантацію лохини площею 4 га в форматі біодинамічного виробництва. За попередні роки існування цієї плантації стало помітно де краще розвиваються кущі: це залежить від ґрунтових умов. При цьому на кущі негативно впливає відмова від внесення добрив через крапельне зрошення»,- повідомляє Роман Макухін.

Фахівець з біодинамічного виробництва ягід також зазначає, що саме цей спосіб внесення добрив дає можливість рослині розвиватися рівномірно. «Однак при біодинамічному способі вирощування це неможливо. Тому я можу дати гарантію, що якщо органічна плантація уявляє собою рівні кущі схожі один на одний, то напевно це виробництво не зовсім органічне. Адже в органічному виробництві лохини добрива не застосовуються як такі. Навіть за умови використання біопрепаратів рослини не можуть розвиватися абсолютно однаково»,- пояснює фахівець.

Що ж стосується калібру ягоди при органічному виробництві, то він також є різним, зазначає Роман Макухін. «Але якщо ми говоримо про формування експортних партій лохини, то як відомо, калібр ягоди має бути однаковим. І там, де відбувається змішування різних калібрів ягоди, то можна зробити хибний висновок, що це вже органічний продукт. Насправді, це свідчить про відсутність процесу сортування ягоди у виробника»,- пояснює фахівець з ягідного виробництва.

AgriGator

 

 

 

 

Відповісти

Ваш email не публікується