Синоптики прогнозують холодну та дощову погоду в Україні — SuperAgronom.com

 

На Заході та Півночі упродовж тижня (20-26 вересня) передбачається суцільна хмарність та дощова синоптична картина. Також частково опади очікуються в центральних та східних областях, на Півдні без істотних дощів.

Про це інформують фахівці Метео Фарм.

Вітер переважатиме західного, південно-західного та північно-західного напрямку 2-7 м/с. Загалом тиждень буде дощовим, прохолодним, хмарним та вітряним й лише ближче до вихідних почне розпогоджуватися.

 

«Разом з дощовим циклоном очікуємо на похолодання. Температури з кожним днем повзтимуть вниз, але з приходом вікенду спостерігатиметься ріст температур на +4…+5°С», — зазначають синоптики.

 

На Півночі та Заході нічні температури знаходитимуться в межах +1…+11°С, денна температура становитиме +6…+18°С, в східних та центральних областях вночі +4…+14°С, вдень повітря прогріється до +7…+21°С. На півдні найвище температури досягнуть позначки +11…+23°С, мінімально температура у нічний час опуститься до +7…+17°С.

Упродовж тижня мінімальні температури ґрунту на переважній території України досягнуть відмітки +6…+15°С, на Півдні +8…+18°С.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується