На Волині збільшили карантинну зону через поширення амброзії полинолистої – AgroTimes

У Волинській області збільшили площу карантинної зони через поширення небезпечного бур’яну – амброзії полинолистої.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області.

Так, у районному центрі Стара Вижівка запроваджено карантинний режим у зв’язку з виявленням на території селища загальною площею 1165,2 га регульованого шкідливого організму – амброзії полинолистої, що підтверджує висновок фітосанітарної експертизи від 15.09.2021 року.

В цілому карантинний режим в області, в тому числі через поширення американського білого метелика, протягом минулого тижня оголошено на території загальною площею 41986,9 га.

«Особливий режим  спрямований на своєчасну локалізацію та ліквідацію шкідливих організмів», – ідеться в повідомленні.

Розпорядження про запровадження карантинного режиму підписали голови місцевих райдержадміністрацій  відповідно до статей 6, 13, 31, 35 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 33, 34 Закону України «Про карантин рослин», враховуючи подання в. о. головного державного  фітосанітарного інспектора, в. о. начальника управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Ірини Хайдукової.

Нещодавно карантинний режим запровадили на території Луцька у зв’язку з виявленням регульованого карантинного бур’яну – амброзії полинолистої.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується