Чернігівщина доєдналася до «Молочного модулю» – AgroTimes

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області долучається до реалізації Програми контролю сирого молока на ІТ-платформі «Молочний модуль».

Про це повідомили  у Держпродспоживслужбі.

«Сьогодні Чернігівщина – серед лідерів в Україні за валовим виробництвом молока та кількістю доїльних зал, де виробляється сировина екстракласу, – зазначив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен. – 72 державні ветеринарні інспекторі та 194 уповноважені ветеринари в змозі забезпечити належний державний контроль виробництва молока, в тому числі швидкий і якісний відбір зразків».

За інформацією координатора пілотного проекту в регіоні, начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Віктора Кульбака, у Чернігівській області дві лабораторії Держпродспоживслужби акредитовані в ISO 17025, що дозволяє їм здійснювати дослідження молока у відповідності до вимог українського та європейського законодавств.

Одна з них – Чернігівська регіональна лабораторія – вже зареєстрована у «Молочному модулі». Також на ІТ-платформі «Молочний модуль» в якості адміністратора й обласного інспектора зареєстроване Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. Наступними етапи стануть реєстрація виробників молока та районних інспекторів.

Як повідомлялося, дорожню карту впровадження Програми контролю сирого молока було представлено на національному рівні.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується