На Житомирщині відновлюють ліс після масштабних торішніх пожеж – AgroNews

Минає рік від страшних лісових пожеж на півночі Житомирської області, через які постраждали тисячі гектарів лісу та села. Сьогодні в Овруцькому районі, який найбільше постраждав від вогню, продовжують ліквідовувати наслідки. Лісівники зрізають та вивозять згорівші дерева, щоб у майбутньому на цих ділянках висадити нові. Про це повідомляє Житомир.інфо, пише agronews.ua.

На підприємстві закупили додаткову техніку та обладнання. А на території лісового господарства облаштували додаткові штучні водойми.

«У кожному лісництві є пункти збереження пожежного інвентарю на яких проведено доукомплектування та проведено ремонті роботи. Ми додатково закупили цього місяця три плуги, 40 ранців, 40 протипожежних рукавів. Також планується і ми перерахували кошти на дві камери відеоспостереження», – розповідає директор ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство» Руслан Бондарчук.

Лісівники кажуть, основними причинами виникнення пожеж є людський фактор.

«Пожежа, яка була вона пішла від села. Люди безпосередньо не розуміють, що вони роблять, можливо, вони й не хочуть цього зробити, але так виходить, десь кинули недопалок, десь старі люди випалюють траву», – додає Бондарчук.

За три тижні на території лісового господарства побудували будинок для цілодобово чергування бригад, яка зможе швидко відреагувати на пожежу. Зараз проводяться ремонтні роботи всередині.

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується