Фермер з Київщини переобладнав радянський завод у грибну ферму

Популярність грибів – дієтичного суперфуду, в країнах ЄС зростає неймовірними темпами. Лідери серед європейських країн споживають до 3-4 кг грибної продукції на душу населення. З огляду на постійно зростаючі ринки для експорту, для українських виробників грибів відкриваються широкі можливості з розвитку бізнесу, – пише Agri-gator


«Звичайно, для європейського ринку більш цікаві лісові гриби. У кулінарії вони більш ароматні, ніж ті, що вирощені в теплицях, і ціна на них істотно вища тих же печериць. Але якщо ви хочете збирати врожай круглий рік без перерв – до 10 врожаїв з однієї площі, варто придивитися саме до вирощування шампіньйонів»- розповідає фермер Андрій Савченко. У 2018 році виробник провів експеримент, і переобладнав підвал в приміщенні одного з давно не працюючих заводів на Київщині в грибну ферму.
гриби


«Вирощування шампіньйонів – досить трудомісткий процес. Штучне культивування вимагає підтримки показників температури, вологи і кондиціонування. Необхідно знезаражувати не тільки грунт, але і повітря, що подається в приміщення» – ділиться Савченко.


«Ґрунт потрібно міняти щороку. А це означає, що його спочатку потрібно привезти (ґрунт вже збагачений усіма необхідними добривами і міцелієм грибів), вивантажити на приготовані стелажі, а після вийняти з підвалу тонни «старого» ґрунту і знову спустити тонни свіжого і т.д. Звичайно, це вимагає великих витрат і фізичних сил. Довелося наймати вантажників»- зазначив фермер.
photo5395685024063402219

«Коли гриби починають йти в ріст, а відбувається це хвилеподібно, то знову потрібні робочі руки зі збору та обробки грибів. Гриби повинні бути відкалібровані, ніжки обрізані, капелюшок чистий, тільки такий продукт можна продати за адекватною ціною»- розповідає Савченко.
photo5395685024063402218

«Після збору грибів, наступний момент – продукцію треба збути. Потрібен чіткий план куди і кому піде продукція, тому що гриби без холодильника не зберігаються. Вже на наступний день вони всихають, втрачають вологу, а відповідно і вагу. За ніч у вазі втрачається приблизно 20% »- зазначив фермер.

Читайте також: Кооператив з Буковини успішно продає зібрані гриби за кордоном

За словами Савченко, експорт грибів в країни ЄС, зокрема екзотичних, – вигідний бізнес, але наразі вдається працювати виключно на внутрішньому ринку. Основна проблема – логістична.
photo5395685024063402215

«Довезти до кордону і далі з мінімальними пошкодженнями гриби з Київської області достатньо дорого. Тому сьогодні ми більшою мірою орієнтовані на українського споживача”, – додав фермер.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується