Стало відомо чим закінчилася війна новоствореного Мінагро з Міндовкілля за воду, ліс та рибу – Seeds

Агентство водних ресурсів та Агентство лісових ресурсів не передали Мінагро, а залишили у підпорядкуванні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Про це стало відомо із постанови Кабміну яку опублікували на офіційному сайті.


Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, що додається.
  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.
  3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.
  4. Взяти до відома, що Міністерство аграрної політики та продовольства розміщується за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 24.

По факту, це означає, що війна новоствореного Мінагро з Міндовкілля за воду, ліс та рибу закінчилася.

Щоправда, займатися “рибним питанням” відтепер таки буде Мінагро. Але лісове та водне господарство таки залишили профільному міністерству, як і наполягали екологи. Адже, стверджують фахівці, ліси та водойми – це про біорізноманіття та кліматичну безпеку, а не лише про сільське господарство і зрошення земель.

Екологи додають, що розв’язання цього питання на користь Мінагро домагався новопризначений «сільськогосподарський» міністр Роман Лещенко. За їхніми словами, пріоритети Лещенка — це передача державних лісів у комунальну власність та відновлення радянських зрошувальних систем на півдні України. І жодного слова про зміну клімату, охорону біорізноманіття, безпечне та чисте довкілля.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується