Держпродспоживслужбу має контролювати Мінагрополітики, аби агросектор у 2030 році cтав основою сталого розвитку держави – Лещенко — АГРОПОЛІТ

Сьогодні відбувається публічне обговорення проекту Національної економічної стратегії – 2030 на тему «Розвиток агросектору України». ​​Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України під час презентації публічного обговорення проекту «Національної економічної стратегії – 2030» так прокоментував питання поновлення контролю відомства над Держпродспоживслужбою:

«Ми маємо бути в одному фарватері, якщо говорити про контроль над ДПСУ. Якщо більше 20 профільних асоціацій поділять одну думку (повернути контроль над Держпродспоживслужбою Мінагро), то має бути повага до тих, хто формує ВВП, а не до чиновників. Всі чиновники тимчасові. Інституція має бути створена, аби агросектор у 2030 році був основою економічного сталого розвитку держави. Ми можемо називати це по-різному, але це має бут потужна аграрна супердержава. Країна, яка пережила голодомор – годує всіх… Мінагрополітики, як міністерство знаходиться повністю в правовому полі. Тому будь-які інсценуації з цього приводу не мають сенсу. Отримавши мандат довіри від депутатів ми чітко заявили свою базову позицію – ми не прагнемо різного роду державних підприємств господарського типу. Нас не цікавлять мегаструктури, які регулюють щось. Нас цікавлять лише центральні органи виконавчої влади, які дають можливість формувати аграрну політику України та забезпечувати продовольчу безпеку України та наших стратегічних партнерів».

Нагадаємо, що два фракційні об’єднання у Верховній Раді України висунули заяву щодо недопущення розпорошення функцій Держпродспоживслужби між декількома міністерствами.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується