Молочні ріки з України потечуть до берегів Лівану – Seeds

Україна експортуватиме молоко і молочну продукцію до Ліванської Республіки. Про це йдеться у повідомленні на сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

“02.02.2021 компетентні органи України та Ліванської Республіки погодили двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт молока та молочних продуктів з України до Ліванської Республіки”, – йдеться в повідомленні.

Водночас керівник відділу обліку операторів ринку, ведення реєстрів Держпродспоживслужби Дмитро Унгурян розповів, що конкретну квоту експортної продукції не встановлено, а дата першого відправлення залежить від власників підприємств.

“Перше експортне відправлення залежить від бізнесменів, у яких укладені контракти. Технічна можливість експорту забезпечена, форма сертифіката перевезення товарів з України погоджена. Залишилося виконати умови цього сертифіката – і дорога до Лівану відкрита”, – сказав він.

Молочну продукцію до Ліванської Республіки експортуватиме значна кількість спеціалізованих вітчизняних підприємств. Зокрема, ПП “Теребовлянський молокозавод” (Тернопільська область), ТДВ “Івано-Франківський місьмолзавод” (Івано-Франківська область), ТзОВ “Молокозавод “Самбірський” (Львівська область), ТОВ “Агроторг ЛТД” (Одеська область), ТОВ “Кегичівський молокозавод” (Харківська область), ВАТ “Городищенський маслозавод” (Черкаська область) та інші.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується