Ще 2 спалахи грипу зафіксували на птахофабриках Південної Кореї • Meat-Inform

Цього тижня Міністерство сільського господарства Південної Кореї повідомило про ще два нових випадки високопатогенного пташиного грипу на птахофабриках країни. Штам вірусу, виявленого на підприємствах, – H5N8.

За даними Міністерства сільського господарства, продовольства та сільських районів, останні випадки захворювання були зареєстровані на фермі в Косонго, що розташований за 470 кілометрів на південь від Сеула, і на підприємстві в Намьянджу, на північ від Сеула.

 

Представники місцевої влади повідомили, що в рамках профілактичних заходів було знищено все поголів’я птиці в радіусі 3 кілометрів від постраждалих підприємств. Також було видано наказ про припинення господарської діяльності на прилеглих фермах на термін 30 днів. Крім того, всі птахофабрики в Косонго і Намянджу не можуть випускати продукцію протягом семи днів.

Високопатогенний пташиний грип поширюється досить швидко і може викликати важкі захворювання і смерть домашньої птиці. З урахуванням двох спалахів, що зафіксували цього тижня, кількість випадків пташиного грипу штаму H5N8 на птахофабриках Південної Кореї з кінця листопада збільшилася до 53.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується