Британські вчені невдовзі представлять пристрій для аналізу якості зерна в режимі онлайн

Зовсім скоро кожен аграрій зможе скористатися інновацією, яка в реальному часі визначатиме якість зерна пшениці, ячменю та ріпаку. Така технологія зазвичай зустрічається в медичних сенсорних пристроях, датчики даватимуть фермерам миттєві дані про якість зерна.

Про це пише farminguk.com.

Над розробкою нової технології працює команда дослідників з Університету Редінга (Велика Британія), а фінансується компанією EIT.

Пристрій вимірюватиме вміст білка та олії у зерні під час збирання. Крім отримання інформації про якість зерна, аграрії зможуть створювати карти власних полів, щоб відслідкувати зміни в якості врожаю.

Дослідники працюють над поєднанням показників, отриманих від «смарт датчиків» (про якість зерна), з даними GPS (конкретною локацією на полі) під час збирання врожаю. Це дозволить демонструвати зміни якості зерна на полі.

Ці дані можуть бути використані для маркетингових цілей, що потенційно дозволить відокремлювати урожай за якістю та продавати його на різних ринках у майбутньому.

Карту полів можна використовувати для оптимізації виробництва й зосередити ресурси на непродуктивних ділянках, а також зменшити витрати на більш продуктивних зонах.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується