У Києві відбувся унікальний захід для нішевих та крафтових виробників: Торговельна платформа “Ніші.Технології.Інвестиції”

Незважаючи на карантинні обмеження, 28 жовтня в Києві відкрилася довгоочікувана Міжнародна торговельна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2020». Захід проходить раз на 2 роки, та представляє останні досягнення та інновації світового та вітчизняного  аграрного сектору. В цьому році в рамках виставки відбулася уникальна подія агросектору України – Торговельна платформа “Ніші. Технології. Інвестиції” яка поєднала локальних, крафтових, та нішевих виробників з усієї країни. Захід був організований агромедіа-агенцією Sapienza, – пише Agri-gator

За словами засновниці агромедіа-агенції Sapienza Катерини Звєрєвої, подібні заходи працюють на підсилення крафтових та нішевих фермерів зі всієї країни.


“Цим заходом ми підтримуємо невеличких українських виробників. Хочемо показати потенціал і можливості для збільшення прибутків у агросекторі” – прокоментувала Катерина Звєрєва на сторінці у Facebook.


“Ми не були впевнені на всі 100%,що все вдасться у цей коронакризовий час. Та довели підготовку до результату, можна сказати, місія виконана, і я була рада такому теплому і професійному колу учасників конференції. А також відгукам після неї” – додала засновниця Sapienza.media
Відвідувачі Торгової платформи мали можливість почути неймовірні історії бізнесу від професійних виробників часнику, меду, сирної продукції, топінамбуру, конопель та амаранту. Родзинкою заходу стала дегустація крафтових виробів від локальних виробників.

“Наші виробники – надзвичайно винахідливі. Поєднують сучасні технології зі стародавніми традиціями, експериментують і покращують результати. Створюють надзвичайне», – додала Катерина Звєрєва.

Читайте також: В Україні з’явилася високоприбуткова бізнес-ніша для фермерів
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується