У Раді з’явилася постанова про звільнення міністра економіки

У Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови №4233 про звільнення Ігоря Петрашко з посади міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, – передає Agri-gator


Як йдеться на сайті Верховної Ради, ініціаторами документу виступають 16 народних депутатів від партій Батьківщина, Слуга народу і Опозиційна платформа – За життя.

Згідно з пояснювальною запискою, прийняття проєкту постанови обгрунтовується незадовільною діяльністю міністра Ігора Петрашко, який був призначений на цю посаду 17 березня 2020 року.

За інформацією у докумеенті, за час перебування Петрашко на чолі міністерства в Україні стан і основні показники економіки суттєво погіршилися.

Автори законопроєкту зазначають, що за час правління Ігора Петрашко, в першу чергу заглибився спад промислового виробництва:

“Вже в квітні 2020 року падіння промислового виробництва в порівнянні з березнем склало 16,4%, а в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – 11,0%. У останньому звітному місяці, серпні поточного року, спад промвиробництва порівняно з попереднім місяцем становив 7,4%. А за 8 місяців цього року індекс промислового виробництва по всіх категоріях склав лише 91,0% “, – зазначають автори документу.

Вони також додали, що період перебування нинішнього міністра на чолі міністерства відзначився катастрофічно низькими темпами створення нових робочих місць і зростанням в Україні безробіття.

“Під керівництвом Петрашка міністерство виявилося бездіяльним в здійсненні заходів державної політики щодо підтримки постраждалих від несприятливих кліматичних умов вітчизняних виробників сільськогосподарської продукції … Найбільших втрат зазнали аграрії Одеської області, де втрачено врожаї на площі 148 тис. га, а це 15% всіх площ озимих культур області “, – наголошується в записці.
У статусі документа зазначено, що наразі він переданий на розгляд комітету парламенту.
Читайте також: Аграріям нададуть пільгові умови доступу до ринку землі, – Петрашко
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується