Глобальні ринки продовольства залишаються невизначеними через пандемію COVID-19 – ФАО

Продовольчі ринки чекає не один місяць невизначеності через COVID-19, проте агропродовольчий сектор повинен продемонструвати більше стійкості до кризи пандемії, ніж інші сектори. Про це йдеться в новій доповіді, опублікованій сьогодні Продовольчою та сільськогосподарською організацією Об’єднаних Націй (ФАО).

У доповіді «Продовольчий прогноз» наводяться перші прогнози щодо тенденцій у виробництві і на ринку в 2020-2021 роках щодо видів продовольчих сировинних товарів, які найбільше продаються в світі – зернових, олійних культур, м’яса, молочної продукції, риби та цукру.

«Вплив пандемії COVID-19 відчувається – в різному ступені – у всіх секторах продовольства, які аналізуються ФАО. Тоді як COVID-19 створив серйозну загрозу для продовольчої безпеки, в цілому, як показує наш аналіз, з глобальної точки зору, ринки сільськогосподарських сировинних товарів виявляються більш стійкими до пандемії, ніж багато інших секторів. При цьому, звичайно, через масштаби виклику і величезною невизначеністю, пов’язану з ним, міжнародному співтовариству варто не втрачати пильності і бути готовим реагувати, якщо і коли буде потрібно», – сказав Бубакер Бен-Белхассен, директор відділу торгівлі та ринків ФАО.

Ключові тенденції та перспективи щодо основних продовольчих сировинних товарів в 2020-2021 роках, за даними ФАО, на сьогодні виглядають так:

Зернові

Незважаючи на невизначеність через пандемією, перші прогнози ФАО на сезон 2020-2021 років вказують на непогану ситуацію щодо попиту і пропозиції на зернові. Перші дані про види на врожай дозволяють припустити, що виробництво зернових у світі в 2020 році перевищить рекордний рівень минулого року на 2,6%.

Обсяг торгівлі зерновими в світі в 2020-2021 роках, за прогнозами, складе 433 млн тонн, що на 2,2(9,4 млн тонн) вище в порівнянні з 2019-2020 роками, і досягне нового рекордного рівня в світлі очікуваного зростання торгівлі всіма основними видами зернових.

Мясо

Згідно з прогнозами, виробництво м’яса в 2020 році впаде на 1,7через хвороби тварин, пов’язані з COVID-19, порушення в роботі ринку і все ще відчутних наслідків посухи.

Міжнародна торгівля м’ясом повинна досягнути невеликого приросту, – хоча істотно меншого, ніж в 2019 році, – головним чином, за рахунок підвищеного імпорту з боку Китаю.

Міжнародні ціни на м’ясо з січня 2020 року впали на 8,6%, причому найбільш різке падіння припало на баранину, а також м’ясо птиці і свинину. Причиною цьому все ще є ряд заходів, пов’язаних з COVID-19, включаючи перебої в логістиці, різкий спад в глобальному імпортному попиті і значні обсяги нерозпроданих м’ясних продуктів.

Риба

Пандемія COVID-19 продовжить серйозно позначатися на ринках морепродуктів, особливо свіжої продукції та популярних в ресторанах видів риби. Що стосується пропозиції, рибопромисловий флот не працює, а виробники аквакультури різко скоротили плани зі створення товарних запасів.

Пандемія завдасть особливо серйозний удар по глобальному виробництву креветки і лосося. Сезон розведення креветок в Азії, який зазвичай починається в квітні, тепер відкладено до червня-липня. Наприклад, в Індії, обсяги вирощування креветок, як очікується, впадуть на 30-40%.

Крім того, у світі значно знижується попит як на свіжу, так і на заморожену креветку, а попит на лосося в 2020 році повинен зменшитися як мінімум на 15%. Сильно впали роздрібні ціни, особливо на свіжі лосось і форель, і вони навряд чи відновляться найближчим часом.

Цукор

Згідно з прогнозами, виробництво цукру в світі в 2019-2020 роках скоротиться другий рік поспіль і впаде нижче рівня оцінки глобального споживання – вперше за три роки.

Передбачається розширення торгівлі цукром, причиною чого стануть низькі ціни та відновлення запасів у деяких традиційних країнах-імпортерах.

Поки очікування дефіциту у виробництві цукру в світі в сезоні 2019-2020 років практично ніяк не позначилося на міжнародних цінах на цукор, які падають з середини 2017 року і знаходяться нижче оцінюваного рівня виробничих витрат для більшості світових виробників.

Молоко

Незважаючи на порушення на ринках через пандемію COVID-19, виробництво молока в світі демонструє стійкість і, можливо, підросте в 2020 році на 0,8%. Однак експорт молочної продукції в світі повинен скоротитися на 4з огляду на нестійкий попит на імпорт.

Олійні культури

Незважаючи на зменшення перспектив попиту, пов’язане, серед іншого, з пандемією, останні прогнози ФАО на 2019/20 роки щодо олійних культур та продуктів із них вказують на погіршення глобальної ситуації в сфері попиту та пропозиції, спричинене значним скороченням виробництва.

Згідно з попередніми прогнозами на 2020-2021 роки, попит може як і раніше перевищувати пропозицію.

COVID-19: Від глобальної кризи у сфері охорони здоров’я до глобальної продовольчої кризи?

У доповідь додано окрему статтю, в якій поточна криза COVID-19 порівнюється з кризами 2007-2009 років, виявляються відмінності і подібності в розрізі країн і продовольчих сировинних товарів, а також аналізуються поточні та ймовірні наслідки пандемії, головним чином, для міжнародних ринків продовольства.

Також пропонується інформативний аналіз того, як повернути ринки до нормальної роботи, навіть якщо темпи поширення інфекції не будуть контрольовані.

На закінчення в статті робиться висновок, що, в порівнянні з глобальною кризою продовольчих цін 2007-2008 років, світ тепер справляється краще: глобальні перспективи у виробництві продовольства залишаються позитивними, запаси високими, міжнародні ціни на продовольство низькими, а торгівля має ширшу базу і охоплює більше число країн-імпортерів і експортерів. Крім того, тепер директивні органи отримали досвід роботи в умовах глобальної кризи, краще поінформовані і підготовлені.

Однак навіть за умови, що в світі достатньо їжі для всіх, значний спад в економічному розвитку через пандемію вилився в проблему доступу до продовольства, обмеживши можливості громадян одержувати поживну їжу або її достатню кількість, особливо в країнах, які й до COVID-19 страждали від голоду та інших криз.

Оновлення індексів продовольчих цін ФАО

У доповіді повідомляється про поліпшення в індексах продовольчих цін ФАО, зокрема, в щомісячному Індексі продовольчих цін ФАО (FFPI), широко визнаному в якості провідного показника динаміки цін на міжнародних ринках продовольства, який публікується в перший четвер кожного місяця. У числі доробок в індексі FFPI – зміщення базового періоду з 2002-2004 років на 2014-2016 роки та розширення охоплення з 73 до 95 котирувань цін. Оновлений Індекс продовольчих цін ФАО опублікує в липні.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується