Україна продовжить участь у Фонді східноєвропейського партнерства з енергоефективності

Уряд вирішив продовжити участь України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. Для цього він уповноважив Міністерку енергетики Ольгу Буславець підписати відповідну угоду.Разом з підписанням угоди Україна має внести до Фонду 10 млн євро.   Відповідний проект Розпорядження Президента України був погоджений на засіданні Кабінету Міністрів 3 червня,  – повідомляє Agri-gator

“Підписання Угоди передбачає внесок до Фонду у сумі 10 млн євро, що в свою чергу дозволить отримати доступ до фінансової підтримки у вигляді грантів та технічної допомоги для реалізації проектів з підвищення енергоефективності та поліпшення екологічної ситуації. Результатом має стати значне скорочення споживання електроенергії, зменшення викидів вуглекислого газу та інших парникових газів” – йдеться у  повідомленні   Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

Слід зазначити, що участь України в попередній фазі Фонду при сплаті внеску в розмірі 10 млн євро дозволила залучити фінансування для реалізації 22 проєктів загальною вартістю понад 516 млн євро, стверджують у Кабміні. Фонд діятиме щонайменше до 2029 року.

Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується