Заборона ввезення добрив з інших країн  – катастрофа для українського АПК – Дикун

0

Сьогодні, 22 травня,  українські аграрії проведуть попереджувальну акцію протесту   на основних автомагістралях країни, щоб заявити про свою незгоду з наміром Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства ввести квоти на імпорт добрив в Україну.  Про це повідомив голова «Всеукраїнської Аграрної Ради» (ВАР) Андрій Дикун на сторінці в Facebook, – пише Agri-gator

«Шановний Володимире Олександровичу! Звертаюся до Вас від імені Всеукраїнської Аграрної Ради і всіх аграріїв України. Сьогодні (21 травня, прим.ред) нам стало відомо, що завтра Міністерство економіки хоче ввести квоти на імпорт добрив з інших країн. Мова йде про країни Європейського Союзу, США та інші країни. Щоб не було ніяких маніпуляцій, ми, як Всеукраїнська Аграрна Рада, виступали і виступаємо категорично проти завезення добрив з Росії. Але заборонити ввезення добрив з інших країн – це буде катастрофа для аграрного сектора України», – розповів Андрій Дикун в зверненні до Президента України Володимиру Зеленському.

Читати також:  Рішення Мінекономіки щодо добрив не призведе до зростання цін чи дефіциту товарів, – Тарас Качка
Голова “ВАР” зазначив, що аграрії лише рік мають вперше за десятиліття,  нормальну ціну на добрива.
За словами Андрія Дикуна, прийняття подібного рішення – порятунок чергового олігарха.
“Ми категорично проти цього рішення. Крім того, що постраждають аграрії та, як результат, пересічні громадяни України, країни, проти яких будуть введені квоти, введуть дзеркальні санкції. І, в першу чергу, по основних статтях нашого експорту. І, знову ж таки, мова йде про сільське господарство. Введенням квот ми порушуємо угоду зі Світовою організацією торгівлі та асоціацію з Європейським Союзом, яке ми підписали. Немає жодних підстав для такого рішення. Ні економічних, ні логічних, крім одного – дати монополісту в черговий раз нажитися на українцях », – констатував Андрій Дикун.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується