Бджолярі та тваринники можуть отримати держпідтримку тільки за хабар – Ляшко

“Розрекламована владою «підтримка» тваринництва і бджільництва – це курам на сміх.  Через корупційні схеми, щоб отримати цю допомогу, треба занести мішки хабарів чиновникам. Саме тому мільярди бюджетних гривень отримують не фермери, а олігархи” – прокоментував   лідер Радикальної партії  Олег Ляшко   на своїй сторінці у Facebook, – пише Agri-gator

За словами Ляшка, виділених урядом грошей вистачить на часткове відшкодування вартості 6400 голів нетелів, 4800 свинок, 450 овець, та 2500 бджолопакетів.
“У моєму рідному Білокуракинському районі, де я починав свій життєвий шлях пастухом, поголів‘я було більше” – додав політичний діяч.
Ляшко  також зазначив, що  збитки фермерів від закриття ринків, посухи і травлі бджіл – в рази більші.

“Тварин вирізають, бо тримати нема за що і випасати ніде, м’ясо продати не можуть – спочатку через закриття ринків, а зараз через те, що в людей грошей нема туди ходити. Лише за минулий рік в Україні закрилося 100 ферм!” – констатував Ляшко.

Читати також: На Запоріжчині аграрій вкоротив собі віку через втрату врожаю
Лідер Радикальної Партії  закцентував увагу на одній з головних проблем, яка на його думку, процвітає у вітчизняному АПК, а саме – на корупційних схемах.
“Щоб отримати цю допомогу, треба занести мішки хабарів чиновникам. Саме тому мільярди бюджетних гривень отримують не фермери, а олігархи” – прокоментував Ляшко. На його думку, щоб прибрати цю корупційну схему – потрібно відновлення спецрежиму ПДВ для сільгоспвиробників.
Нагадаємо, 20 травня Урядом було прийнято зміни до постанови № 107, якими визначають напрями та механізми держпідтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. За програмою передбачені видатки в обсязі 1 млрд грн.

Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується