На Запоріжчині аграрій вкоротив собі віку через втрату врожаю

В Запорізькій області в місті Гуляйполе  один з місцевих фермерів покінчив життя самогубством. Тіло повішеного чоловіка 1967 року народження виявила його дружина, – пише Agri-gator посилаючись на   Verge.zp

За наданою інформацією, перед смертю чоловік написав записку, однак її зміст правоохоронні органи не розголошують.

«За словами місцевих жителів, причиною суїциду міг стати поганий урожай, який поставив його на грань банкрутства. Саме фінансові проблеми могли бути тією останньою краплею перед прийняттям цього трагічного рішення», — зазначають  у відділі комунікації поліції в Запорізькій області.

За останній місяць це другий випадок самогубства через втрату врожаю.  На початку травня, на Одещині, фермер  вкоротив собі віку з аналогічної причини.

Редакція Agri-gator закликає не  піддаватися депресивному стану. Якщо ви потребуєте психологічної підтримки,   не закривайтеся в собі, та зверніться за професійною допомогою. Безкоштовну  психологічну консультацію в Україні можна отримати на  платформі “Розкажи мені” яка співпрацює з  Міністерством охорони здоров’я України. Кваліфіковані спеціалісти нададуть допомогу абсолютно безкоштовно.

Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується