Заморозки в Таджикистані знищили половину абрикоса, персика та вишні

Минулого тижня Таджикистан наздогнав незвичайний і холодний арктичний антициклон, в результаті якого по республіці пройшли найсильніші снігопади. Погодна аномалія призвела до суттєвої втрати абрикоса, персика, вишні та черешні, – повідомив консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Бахтійор Абдувохідов в ході Міжнародної онлайн-конференції «Кісточкові фрукти і covid19: вплив на ціни, виробництво і торгівлю». Конференція була організована Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) і Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) за підтримки Української плодоовочевої асоціації (УПОА), Федерації сільгоспвиробників Молдови FARM і агромедіа-агенцією  Sapienza, – повідомляє Agri-gator  

За інформацією Бахтійора Абдувохідова, за різними оцінками, наразі збереглося 50-60% абрикоса, 50% персика, і 60% вишні. Згубний вплив заморозків може в подальшому позначитися на вартості кісточкових культур: на думку консультанта ФАО, ціни на місцеву продукцію ймовірно зростуть.

Читайте також:   «На коні» в цьому році буде той, хто збере врожай» – виробник ягід

Негативна ситуація складається також і з пізньою черешнею, пік дозрівання якої припадає на червень-липень. За словами Бахтійора Абдувохідова, в цьому році даного сегменту в Таджикистані не буде. У той же час, експерт ринку відзначив гарну схоронність ранньої черешні, яка встигає в травні.
Крім цього, Абдувохідов зазначив також високі показники стійкості ранньої сливи – дана культура постраждала всього на 10%. За словами консультанта ФАО, новий урожай сливи почне встигати до другої половини травня, і вже в червні, якщо кордони будуть відкриті, таджицькі виробники готові формувати експортні партії.
«У тому випадку, якщо агровиробники будуть позбавлені можливості експортувати, продукція буде поставлятися на внутрішній ринок» – зазначив Бахтійор Абдувохідов.

Будьте на крок попереду: ще більше актуальних новин аграрної галузі у нашому    Telegram

Agri-gator    

Відповісти

Ваш email не публікується