Окружний суд просять заборонити підписувати та публікувати закон про ринок землі

Окружний адміністративний суд міста Києва просять заборонити Голові Верховної Ради вчиняти будь-які дії спрямовані на підписання закону про ринок землі: надійшла відповідна заява про забезпечення позову до подання позовної заяви. Про це повідомляє сайт Окружного адміністративного суду м. Києва.

«Позивач, зокрема, просить ОАСК у порядку забезпечення позову заборонити Голові Верховної Ради та будь-кому із окремих депутатів та працівників апарату парламенту вчиняти будь-які  спрямовані на підписання ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», прийнятого 31 березня, його направлення на підпис Президентові та подальше офіційне опублікування Закону», – ідеться в повідомленні .

Також там додали, що зараз Окружний адміністративний суд міста Києва вирішує питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову.

Нагадаємо, що  голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, народний депутат («Слуга народу») Микола Сольський вважає, що ринок землі в Україні буде мобільний, законний і конкурентний.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується