Європейські заводи AGCO призупинять роботу через COVID-19

Корпорація AGCO відкликає плани продажів. Виробництво було значно скорочено або призупинено на декількох європейських підприємствах компанії, значною мірою через нестачу матеріалів та обмеження в європейському ланцюзі постачання. Під час перебоїв у виробництві першочерговим завданням залишається підтримка потреб дилерів та клієнтів, повідомляє прес-служба AGCO, пише agronews.ua.

Європейські заводи AGCO призупинять роботу через COVID-19. Деталі про європейські заводи, які постраждали ще не з’явилися, але до численних виробничих майданчиків корпорації у Європі відносяться тракторні заводи у Франції (Massey Ferguson), Німеччині (Fendt) і Фінляндії (Valtra).

“В AGCO ми зосереджені на безпеці наших співробітників, наших дилерів та світових фермерів, роблячи все, щоб мінімізувати вплив цієї пандемії”, – йдеться в повідомлені.

Генеральний директор корпорації AGCO Мартін Ріхенхаген наголошує, що сільськогосподарська техніка є ключовою для сталого виробництва продуктів харчування на всіх етапах циклу врожаю і поширюється на виробництво білкових тварин.

“Попит на зерно та білок буде продовжуватися під час цієї кризи, і AGCO продовжить надавати пріоритетну підтримку наших дилерів та фермерів для сприяння продовольчій безпеці”, – коментує він.

Зважаючи на спалах Covid-19 та відсутність впевненості як у тривалості, так і в масштабах його наслідків, концерн відкликає свої продажі, прибутки та інші вказівки за перший квартал.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується