Не Європою єдиною: український виробник яблука вийшов на ринок Мальдів

Фермерське господарство «Гадз» з Тернопільщини зробило перші поставки яблука екстра-класу на Мальдівські острови на початку лютого поточного року. Про це йдеться в повідомленні компанії, – передає Agri-gator

За 9 років роботи ФГ «Гадз» компанії вдалося досягти вагомих результатів: саджанці від українського виробника поставляються до Нідерландів, Бельгії, Франції та Швеції. Бучацькі яблука поставляються у 18 країн світу. Наразі для фермерського господарства став доступний тропічний куточок нашої планети: Мальдівська Республіка.
За повідомленням представників компанії, на початку лютого яблука екстра класу були відправлені на Мальдіви.


Варто відзначити, що незважаючи на красу рослинності даного місця, в більшості своїй, дерева і чагарники на Мальдівських островах зовсім не фруктового походження. Найбільш поширеними фруктами є банани та манго. Іншу продукцію в даному регіоні імпортують з сусідніх тропічних країн.
На даний момент існує великий потенціал для експорту плодоовочевої продукції з України в Мальдівську Республіку.
Нагадаємо, раніше ми писали, що дізнатися докладніше про перспективні країни для експорту, українські виробники зможуть вже 19 лютого на конференції “Збільшення прибутків у міжнародній агроторгівлі”.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується