Україна годує закордон, а не своє тваринництво — Михайло Травецький

 

Наразі держава не допомагає тваринництву. Про це повідомив повідомив керівник відділу тваринництва «Астарта-Київ» Михайло Травецький у відео на Latifundist.com.

 

«Наше зерно фуражне йде у Європу щоб годувати скотину. Я пам’ятаю, як я працював в Британії, фермер казав, що приїжджає баржа і ми будемо зерно з України брати. Я раніше не задумувався, що ми їх годуємо. Що іноземці наше зерно постійно беруть для годівлі тварин. На сьогоднішній день у нас навіть немає комбікормових заводів. Ми сьогодні фермеру нічого не можемо дати, а йому потрібен дешевий кредит, умови. Він має навчатись у школі фермерів, щоб спеціалісти дали пораду: як правильно годувати, доглядати, осіменяти та ін. Потрібно фермерам розповісти, як усім цим займатись та зробити бізнес прибутковим», — сказав Михайло Травецький.

 

Він додав, що в усіх цивілізованих країнах тваринництво — це одна система, фермер має доступ до переробки, переробка має доступ до мережі. І в результаті аграрій впливає на кінцевий результат.

 

«У нас все не так — фермер сам, окремо молокозавод і мережі й держава теж десь там. Щоб тваринництво розвивалось потрібна взаємодія», — підсумував Михайло Травецький.

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується