В підземній теплиці на Тернопільщині вирощують овочі та квіти

Степан Андреїв з села Трибухівці (Тернопільська обл.) за унікальною технологією вирощує в підземній теплиці томати, редис, огірки, перець, а також квіти.

Про це повідомляє realno.te.ua.

 

«Щоб зекономити на опаленні, я заглибив теплицю в землю на півтори метри. На такій глибині навіть в найсильніші морози температура землі завжди плюсова. Протягом зими в сонячні дні температура в теплиці доходить до 20°С. В похмурі дні вночі підтримується 8-10°С тепла, а вдень — 12-14°С. Для більшості рослин такої температури достатньо», — ділиться Степан Андреїв.

 

Наступної зими тут хочуть спробувати вирощувати базилік і різні сорти салатів. Окрім цього, чоловік має намір значно розширити асортимент квітів, планує вирощувати тюльпани, фіалки та стрептокарпуси.

 

«На ідею заглибленої теплиці я натрапив в інтернеті, захопився цією ідеєю, і вирішив зробити її в себе. Обійшлася вона мені дуже дорого, по ходу роботи були сумніви, наскільки ця справа буде прибутковою. Але вже зараз, після перших місяців роботи, я можу сказати, що не шкодую про витрачені кошти. Цілорічне вирощування овочів в наших кліматичних умовах — це не фантастика; ця ідея справді працює і приносить прибуток», — розповідає власник теплиці.

 

Від середини літа чоловік планує вирощувати надворі ремонтантні сорти суниці, малини і ожини, а потім з середини осені продовжувати їх сезон в підземній теплиці.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується