Сімейне господарство побудувало успішний бізнес на вирощуванні лікарських трав та чаїв

У Старій Ушиці на Хмельниччині родина Прудивусів вирішила зробити вирощування лікарських рослин та виробництво чаю сімейною справою і поставити її на бізнесову основу.

Ідея вирощувати лікарські рослини на чаї прийшла до голови родини Миколи Петровича не випадково. Адже до того майже чверть століття пропрацював у радгоспі, де пройшов службовими сходинками від найнижчої посади до керівника підприємства. Тож вивчив специфіку «трав’яного» бізнесу до найменших дрібниць, пише golos.com.ua.

За словами, вирощування більшості лікарських трав — не такий вже трудозатратний процес, проте збирання «врожаю» — справа дуже клопітка. Квіти потрібно вчасно і бережно зібрати, а потім висушити зі знанням справи. Тільки тоді заготовлену сировину можна продати фармакологічним підприємствам. А ще — використати для виробництва чаїв.

Асортимент культур у господарстві чималий — на оброблених полях добре ростуть фенхель і шавлія, розторопша і валеріана, меліса та ехінацея, нагідки та кріп. До того ж родина заготовляє ще й такі дикорослі лікарські рослини, як деревій, підбіл, звіробій, пижмо тощо.

Щороку сімейне господарство вирощує до 20 тонн лікарських рослин. А загалом переробляє разів у десять більше. Це завдяки тому, що активно співпрацюють з місцевим населенням.

«В окрузі до десятка сіл знайомі з вирощуванням лікарських трав. Люди сіють, вирощують та збирають їх на своїх ділянках, а потім ми купуємо у них сировину для переробки. На цьому співробітництво не закінчується. Часто забезпечуємо селян насінням, допомагаємо з обробкою землі — одне слово, підтримуємо довготривалі партнерські відносини», — розповідає Микола Прудивус.

Попит на таку продукцію на українському ринку чималий. Микола Прудивус, як фахівець із багаторічним досвідом, стверджує: вітчизняний ринок забезпечений власними лікарськими травами менш як наполовину. А от решту, як з’ясувалося, фармакологічні та торгові компанії купують за кордоном.

Прудивуси не приховують: тільки на чаях за сезон можна заробити кілька сотень тисяч гривень. Якщо ще продавати лікарські трави як сировину для фармакологічної чи косметичної промисловості, то сума подвоїться, а то й потроїться.

З вирощеної продукції сімейне господарство створює фірмові чаї. У найближчих планах — розвивати виробництво кулінарних спецій із фенхелю, кропу, чебрецю, м’яти, меліси.

Та й на цьому не збираються зупинятися, у планах також створення екопарку лікарських рослин. Прудивуси вірять, що до їхнього парку з часом з’їжджатимуться туристи з усієї України.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується