Аграріям Сумщини збільшено компенсаційні виплати за використання кредитів

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України збільшило обсяг бюджетних призначень за програмою фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів для Сумської області до 17, 903 млн. гривень (+11,723 млн. гривень до початкового ліміту), – повідомляє Agri-gator
На сайті Департамента агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації з`явилася інформація про те, що обсяг коштів для цієї програми виріс до 17,9 млн грн:
“Збільшенню суми бюджетних призначень сприяло звернення депутатів Сумської обласної ради до Кабінету Міністрів України з такою пропозицією, прийняте на засіданні сесії 26.07.2019 за ініціативою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації” – йдеться у повідомленні.
Також наголошується, що в минулому році обласна конкурсна комісія з питань надання суб’єктам господарювання агропромислового комплексу часткової компенсації відсоткової ставки за залученими в національній валюті банківськими кредитами провела 3 засідання.
“За результатами розгляду документів комісія прийняла позитивні рішення про надання права на компенсацію 70 заявникам  по 134 кредитам, загальна сума яких склала 612,3 млн. гривень. Із загальної кількості учасників програми – 31 (44%) – позичальники, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за 2018 рік до 20 млн. гривень. У порівнянні з 2018 роком кількість учасників програми у Сумській області збільшилась на 13%, сума виплаченої компенсації  – на 90%” – зазначають у ОДА.

“Станом на 29.12.2019 всі кошти перераховані сільськогосподарським підприємствам – учасникам програми. У середньому підприємствам, які мають виручку від реалізації продукції за 2018 рік до 20 млн. гривень відшкодовано 77 коп. на одну гривню сплачених відсотків за користування кредитами, сплачених у поточному році, іншим позичальникам  – 21 коп. на одну гривню.

Участь у програмі здешевлення кредитів взяли 70 суб’єктів агропромислового комплексу з таких районів: Білопільський – 3, Буринський – 12, Конотопський – 6, Краснопільський – 5, Кролевецький – 3, Лебединський – 3, Липоводолинський – 3, Охтирський – 11, Путивльський – 3, Роменський – 3, Сумський – 11, Тростянецький – 1, Шосткинський – 5, м. Суми – 1” – повідомляють у ОДА.

Agri-gator

 

Відповісти

Ваш email не публікується