ALFA Smart Agro презентує аграріям нові рішення у захисті рослин

У 2020 році компанія ALFA Smart Agro виведе на ринок ще 5 нових препаратів, які відрізняються ширшим спектром дії та довшим періодом застосування.

Потреба у створенні нових рішень для аграріїв викликана тим, що за нинішніх умов агровиробництва традиційні схеми захисту рослин виявляються неефективними. Саме тому в компанії ALFA Smart Agro працюють над створенням нових препаратів, що відповідають сучасним вимогам.

У 2020 році портфель компанії планується поповнити новими рішеннями, серед яких: фунгіциди Корвізар М та Артіс Плюс, гербіциди Сігур та Астаміл та інсектоакарицид Сінтак.

 

«Сьогодні високі прибутки отримують лише ті, хто постійно розвивається та вдосконалює технології захисту рослин. Наша компанія працює у тісній співпраці з агровиробниками України. Ми розуміємо, які проблеми їм доводиться вирішувати. Саме тому компанія ALFA Smart Agro робить акцент на створенні нових препаратів, які відрізняються ширшим спектром дії та довшим періодом застосування», — сказала Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

 

У розпорядженні науковців — сучасні лабораторії, міні-завод для виробництва тестових зразків препаратів та Дослідно-демонстраційний центр, де вони можуть випробовувати свої ідеї та тестувати нові продукти в польових умовах.

 

«Створення нового продукту починається з ідеї. Наприклад, ми знаємо, що хізалофоп-п-етил, який добре бореться з бур’янами, в той же час може мати фітотоксичний вплив на сою та соняшник, особливо за підвищених норм застосування. Ми поставили собі завдання створити препарат, який контролюватиме усі поширені бур’яни, але разом з тим не завдаватиме стресу культурам. І ми створили Кайман — інноваційний двокомпонентний грамініцид проти комплексу злакових бур’янів з високою селективністю до культурних рослин. Аграрії, що застосовують його у новій технології вирощування, не мають втрат потенціалу врожайності культур через фітотоксичний вплив на них препаратів», — розповів Сергій Кнечунас, директор департаменту досліджень і розробки ALFA Smart Agro.

 

Нагадаємо, наразі портфель продуктів ALFA Smart Agro складається з 71 препарату, 36 з яких — унікальні продукти, створені науковцями компанії. 24 із них — захищені відповідними патентами.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується