В Європі зростає попит на червоний ківі

0

Червоний ківі сорту Oriental Red, який був відзначений як кращий інноваційний продукт на виставці Fruit Logistica 2019, успішно увійшов на європейські ринки, – повідомляє Agri-gator

Червоний ківі сорту Oriental Red був отриманий в результаті тривалого дослідницького проекту. Крім високих органолептичних показників, продукт має досить тривалий термін зберігання в порівнянні з ківі інших сортів. Oriental Red був відзначений як кращий інноваційний продукт на виставці Fruit Logistica 2019 Берліні.
За словами Алессандро Форнарі, власника компанії Jingold, яка поставляє червоний ківі на європейський ринок, попит на фрукт виник неймовірно стрімко.
«Італійський ринок «гуде» щодо сорту Oriental Red. Він суттєво відрізняється від інших сортів червоного ківі, більшість з яких придатні для вирощування в якості хобі, ніж для великомасштабного бізнесу»- підкреслює Форнарі.
На даний момент в Італії було посаджено близько 100 гектарів Oriental Red. Як зазначає власник Jingold, у 2020 році продукт буде вдосконалюватися з точки зору агрономії, і в кінці наступного року планується масштабне розширення площ під червоний ківі.
Перші партії сорту Oriental Red були випущені на ринок на початку 2019 року, і в даний час поширюються на європейських ринках, в основному Німеччині та Італії.
Читайте також: Селекціонер вивів сорт ківі з помаранчевою м’якоттю

Agri – gator

Відповісти

Ваш email не публікується