Блог Milk-юашки: #МолочніПродукти у Піраміді здорового харчування

Піраміда здорового харчування була розроблена на початку 90-их років минулого століття, вона зазнавала багатьох опрацювань та змін. Вживання молочних продуктів хоч і викликає безліч суперечок, проте на сьогодні вони займають вагоме місце в раціоні українців.

В основі Піраміди лежить щоденне виконання фізичних вправ та контроль за вагою, йдеться на сайті pravda.com.ua.Ці два взаємозалежні елементи допомагають людині бути здоровою. Вони також впливають на те, що ми їмо і як їжа впливає на нас.

Інші цеглини Піраміди включають наступне:

  • цільні зерна та вироби із нього;
  • здорові жири та олії;
  • овочі та фрукти;
  • горіхи, насіння, боби і соєвий сир тофу;
  • риба, птиця, яйця;
  • молоко та молочні продукти;
  • червоне м’ясо та масло.

Зупинимось детальніше на вживанні в раціон молочних продуктів.

Про збереження структури кісток дбає достатня кількість кальцію, вітаміну D в організмі, а також регулярні фізичні вправи. Саме молочні продукти традиційно є основним джерелом кальцію. Тільки мова йде про натуральні молочні продукти, а не про солодкий йогурт, сирні маси або плавлені сирки. До раціону людини повинен входити натуральний кефір або йогурт, кисломолочний сир, твердий сир, молоко.

Дорослому організму в день буде досить склянки молока, до 300 г кисломолочного сиру, до 50 г твердого сиру.

90% імунітету залежить від роботи шлунково-кишкового тракту. Саме кисломолочні продукти здатні регулювати мікрофлору кишечника, а сметана забезпечує легкість засвоєння тваринних жирів і знижує рівень холостирину в крові.

Молочні продукти — це джерело життя, енергії і здоров’я!

Представлена на малюнку Піраміда розроблена Гарвардською школою нутриціології.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується