«Потрібна перемога смакових характеристик над стандартами ЄС», – фермер з Кіровоградщини про вирощування горіху з червоним ядром

Ще зовсім недавно, в усьому світі, горіхи які мають червоне ядро помилково вважалися враженими, та дефектними. Але завдяки науковій праці каліфорнійських вчених, вдалося довести, що подібний незвичайний зовнішний вигляд горіху – не наслідок невідомої хвороби, а генетично зумовлений наслідок перезапилення цілої плеяди різних сортів горіху. Одними із перших подібний сорт вивели українські вчені з Нікітського ботанічного саду, та дали йому красномовну назву «Пурпуровий».


Наразі, ціна горіхів цього сорту є значно вищою, ніж в традиційних білих. Найчастіше їх замовляють ресторани і подають з десертами, або додають в салати.
Як повідомляє у ексклюзивному інтерв’ю для Agri – Gator фермер з Кіровоградщини Олександр С. – однозначної точки зору на дивовижний красний горіх ще не склалося.

«Можна довго розповідати про його яскравий гармонійний солодкуватий смак, про регулярну врожайність (68,8 ц / га). Але більшість людей все одно звикли до білого горіху. Якщо говорити про експорт – з однієї сторони ринок потребує білого як папір горіху, а з іншої сторони – я вірю, що горіх незвичного кольору і високих смакових характеристик може зайняти гідне місце на світовому ринку» – каже фермер.


Наразі, Олександр – один із небагатьох, хто займається вирощуванням унікального горіху червоного сорту. За словами аграрія, на сьогоднішній день, у справі красного горіху потрібна перемога смакових характеристик над стандартами ЄС.
Нагадаємо, зовсім недавно ми писали про перспективу розвитку нишевих продуктів.

Agri – Gator 

2 коментарі
  1. Олег говорять

    Як зв’язатися з цим фермером

  2. Олег говорять

    Як з ним зв’язатися?

Відповісти

Ваш email не публікується