«Простий червоний помідор сьогодні «не годує» – директор «АДАМА»

За словами генерального директора компанії «АДАМА» Дмитра Лівшиця, сьогодні великий прибуток отримують ті, хто займається реалізацією преміум сегменту плодоовочевої продукції, і реалізацією нішевих культур.
«Потрібно знаходити якісь ніші, тому що простий червоний помідор сьогодні «не годує» аграріїв» – підкреслив Лівшиць.

Подібна думка пролунала на Першій Міжнародній конференції «Тепличний бізнес України – 2019», на якій директор «АДАМА» виступив з презентацією найбільш перспективних сортів помідорів. Учасникам конференції були представлені трендові сорти індетермінантних і детермінантних томатів.
У числі найбільш «модних» сортів, на думку Лівшиця, зараз знаходиться чорний томат, який за ціною реалізації перевершує стандартний помідор втричі, а також малиново-рожевий томат.

  Чорний томат “Шоко біг F1”
Сорт “Малиновий кит F1”

«Сьогодні сорт «Малиновий кит» – один з найперспективніших з лінійки малинового кольору, які зараз дуже популярні на ринку» – ділиться директор «АДАМА».
За словами Лівшиця, подібний сорт має відмінні органолептичні показники, та крім цього, добре захищений від вірусів.
Також, спікер відзначив томат «Гранд Розе» який відмінно показує себе в транспортуванні, і є досить сильною рослиною з хорошим листовим покриттям.

Сорт “Гранд Розе”

Не втрачають лідируючих позицій і коктейльні томати, і помідори черрі, які користуються високим попитом по всьому світу.
Наразі, насіння кожного із представлених сортів, компанія “АДАМА” поставляє  із Ізраїля до України.  Більше 60% продукції компанія поставляє до Запорізької і Херсонської області.

Agri – Gator

Відповісти

Ваш email не публікується