На Миколаївщині школа неправомірно здала в оренду с/г землі вартістю 633 тис грн

0 7

Органи прокуратури Миколаївщини  викрили незаконну угоду щодо використання сільськогосподарських земель, наданих закладам освіти, площею 18,6 га. Повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, Первомайська місцева прокуратура Миколаївської області пред’явлено позовну заяву про визнання недійсним договору про сумісне використання земельної ділянки площею 18,6 га, вартістю 633 тис грн із зобов’язанням повернути її навчальному закладу.

Установлено, що у 2004 між Первомайською районною державною адміністрацією та Софіївською загальноосвітньою школою Первомайського району укладено договір оренди зазначеної земельної ділянки із земель державної власності сільськогосподарського призначення для дослідних та навчальних цілей.

Проте, в порушення умов договору оренди та вимог земельного законодавства, у січні 2019 року орендовані землі були надані у користування фермерському господарству на підставі договору про сумісне використання землі, який за своїм змістом є договором суборенди землі.

Крім того, внаслідок вказаних дій фактично змінено цільове призначення землі, яка стала використовуватися у комерційних цілях для товарного сільгоспвиробництва.

Зазначене і стало підставою для звернення прокуратури з позовом до суду.

8 липня 2019 року судом відкрито провадження у справі.

Джерело https://agronews.ua

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується