Стійку до гліфосaту пшеницю виявили в Вaшингтоні — SuperAgronom.com

Рослини пшениці, стійкі до гліфосату, були виявлені в США в третій раз. І другий раз — в штаті Вашингтон з тих пір, як в 2013 році була виведена з ужитку пшениця, стійка до гліфосату.

Повідомляє Agroxxi.ru з посилaнням нa Ariculture.com.

Служба інспекції здоров’я тварин і рослин Міністерства сільського господарства США (APHIS) зробила таку заяву:

 

«Мінсільгосп США співпрацює з нашими державними, галузевими і торговими партнерами, і ми прагнемо надавати всім нашим партнерам своєчасну і прозору інформацію про наших результатах.

 

В даний час в Сполучених Штатах немає сортів ГМ-пшениці, призначених для продажу або для комерційного виробництва, оскільки APHIS не скасує регулювання сортів пшениці ГМО.

APHIS вимагає, щоб розробники подавали заявку на отримання дозволу на проведення польових випробувань ГМ-пшениці, починаючи з пшениці ГМО, посадженої 1 січня 2016 року або після цієї дати. Це дозволяє мінімізувати ризик того, що регульована пшениця ГМО буде зберігатися в навколишньому середовищі.

Дане виявлення є результатом подій, що сталися до того, як Міністерство сільського господарства США посилило свій контроль над регульованими випробуваннями пшениці ГМО».

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується