Через АЧС відклали міжнародну виставку тваринництва • Meat-Inform

Міністерство сільського господарства Філіппін оголосило, що міжнародну виставку Livestock Philippines Expo буде відкладено на травень 2020 року або до того часу, поки ситуація з АЧС у Південно-Східній Азії не буде під контролем.

Виставка мала проходити з 26 по 28 червня. На заході, зокрема, планували демонструвати сучасне обладнання для підйому свиней. Утім, влада країни вирішила, що транспортування машин з інших країн посилить ризик проникнення африканської чуми свиней.

“Хоча свині є лише одним з компонентів тваринництва, після консультацій з експертами було вирішено запровадили широкі заходи біозахисту, включаючи суворі карантинні заходи. Через це виставку відклали”, – зазначили організатори Livestock Philippines Expo.

Очікувалось, що в цьому році на виставці буде представлено близько 280 експонентів з більш ніж 30 країн, зокрема, фірми, що займаються ідентифікаційними мітками і мікрочіпами для тварин, обробкою кормів і виробництвом обладнання. Деякі з зареєстрованих учасників мали прибути з країн, які зіткнулися з проблемою поширення АЧС: Китай, В’єтнам, Угорщина, Болгарія, Польща.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується