ДУМКА: Схрещування по системі ProCROSS допоможе вивести поголів’я корів на новий рівень продуктивності

В чому унікальність та які переваги має система кросбридингу ProСROSS для промислових господарств, як вона працює у господарствах США та допомагає вивести поголів’я на новий рівень продуктивності, здоров’я.

Про це під час ХІІ Міжнародного молочного конгресу Стефан Фітаман, головний спеціаліст з генетики компанії Procross (Coopex Montb?liarde) в Північній Америці, інформує прес-служба Асоціації Виробників Молока (АВМ).

Зазначається, що Стефан Фітаман, отримавши ступінь магістра по тваринництву зі спеціалізацією по ВРХ у Вищій Аграрній Школі в м. Анже, зосередився на експорті французької генетики молочної породи монбельярд до США.

Разом з молочними виробниками з Каліфорнії, на початку 2000-их років Стефан починав практикувати сучасне ротаційне міжпорідне схрещування молочної худоби та офіційно досліджував його економічні аспекти в Університеті Міннесоти (США).

«З того часу він працює для французьких, данських та шведських кооперативів, які сприяють дослідженню та постійному використанню ротаційного схрещування порід Монбеліард, данська червона (Viking Red) та голштинська», — повідомляють в АВМ.

Та відзначають, що це спонукало його розробити та запровадити систему схрещувань PROCROSS у Сполучених Штатах і більшості європейських країн, таких як Франція, Голландія, Данія, Німеччина та Іспанія, як інструмент для покращення економіки молочного тваринництва, підвищення функціональних характеристик, таких як народжуваність, здоров’я і продуктивне життя молочних корів.

Нагадаємо, детальніше на актуальні для молочної сфери теми говоритимуть 5-6 березня на ХІІ Міжнародному молочному конгресі, де досвідом ділитимуться керівники топових господарств та провідні фахівці молочної галузі.

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується