До 85% всіх зернових у світі заражено мікотоксинами — експерт

На сьогодні ідентифіковано більше, ніж 100 тис. хімічних формул мікотоксинів, які вважаються особливо небезпечними.

Про вплив та контроль мікотоксинів, під час ХІІ Міжнародного молочного конгресу розповість Павло Поступаленко, технічний фахівець ТОВ «Біомін Україна», інформує прес-служба Асоціації Виробників Молока (АВМ).

«Мікотоксини є надзвичайно поширеними та належать до особливо небезпечних речовин. До 85% всіх зернових у світі, таких як силос, сінаж, сіно, солома, вражено мікотоксинами. Попри низьку концентрацію та молекулярну масу, вони є дуже токсичними й мають білкову природу, що викликає ряд складнощів в процесі їх виявлення. Крім того, мікротоксини здатні підсилювати дію один одного і накопичуватись в організмі», — відзначають в асоціації.

До питання боротьби з мікотоксинами необхідно підходити комплексно, оскільки їх не можливо побороти тільки одним з методів. Величезна кількість замаскованих токсинів змусила розробити методику аналізу «Спектрум 380», яка дозволяє проводити аналіз одночасно на більш ніж 400 речовин.

Нагадаємо, про тонкощі ведення молочного господарства говоритимуть 5-6 березня в Києві на Ветеринарному форумі, що пройде в рамках ХІІ Міжнародного молочного конгресу, який об’єднає кращих спеціалістів ветеринарної медицини.

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується