Ціни на поросят для відгодівлі знизились на 7,5% • Meat-Inform

За даними моніторингу ринку, проведеного Асоціацією “Свинарі України”, у січні знизились ціни на поросят для відгодівлі як в категорії 10-12 кілограмів, так і на 20-30-кілограмових тварин. Подешевшання спричинене зокрема зниженням попиту та імпортом молодняку свиней.

У порівнянні з кінцем 2018 року, зараз ціни на поросят вагою 20-30 кілограмів коливаються від 85 до 105 гривень за кілограм. Середньоринкова ціна складає 93 гривні за кілограм, що на 7,5% менше, ніж у минулому місяці. Мінімальна ж ціна на кінець 2018 року становила 95 гривень за кілограм.

Щодо поросят вагою 10-12 кілограмів, то в цій категорії також спостерігається низхідна тенденція, хоча вона менш помітна. Зараз ринкові ціни на молодняк такої категорії коливаються від 140 до 200 гривень за кілограм.

Зниження котирувань предстаники Асоціації “Свинарі України” пояснюють зниженням цін на свиней забійних кондицій, що змусило деяких відгодівельників відмовитись від закупівлі поросят. Також через зростання імпортної пропозиції посилилась конкуренція між продавцями.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується