Молоко в Україні дешевшає – АГРОПОЛІТ

Наприкінці травня в Україні знизилися ціни на основні молочні продукти, що сталося через надлишок сирого молока, падіння закупівельних цін та збільшення імпорту сирів. Про це повідомили в Асоціації виробників молока (АВМ).

За останній місяць в Україні не суттєво знизились ціни на молоко пастеризоване в плівці, кефір в пляшках та тетрапак, йогурт в пляшках та картонній тарі, вершкове масло, сири Гауда та Фета.

Ймовірно, послаблення цін на молочні продукти відбулося внаслідок зниження закупівельних цін на молокосировину та появи на ринку його надлишків. Ціни на вітчизняні сири стримує збільшення пропозиції та споживання імпортних сирів на внутрішньому ринку, частка яких досягла 47%.

Молоко пастеризоване жирністю 2,5%-2,6% в плівці в середньому коштує 46,41 грн за кг, що на 69 коп. (-1%) менше порівняно з попереднім місяцем і на 9,32 грн (+25%) більше ніж торік.

Молоко пастеризоване жирністю 2,5%-2,6% в пластиковій пляшці в середньому коштує 63,61 грн/кг, що на 1,17 грн/кг (+2%) більше порівняно з попереднім місяцем і на 10,77 грн за кг (+20%) більше відносно минулорічного періоду.

Кефір жирністю 2,5% в плівці в середньому коштує 55,17 грн за кг, що на 43 коп. (+1%) більше ніж місяць тому і на 9,05 грн. (+20%) дорожче ніж торік.

Як писав AgroPolit.com, ЄС встановив обсяги квот на агропродукцію з України. Також відмова від торгового безвізу ударить по зерновикам і молочникам України.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra