Стан озимих у господарстві «ЗЕРНОВИК» на Кіровоградщині добрий завдяки правильному підживленню – AgroTimes

Озимі пшениця та ячмінь у ТОВ «ЗЕРНОВИК» на Кіровоградщині перебувають у доброму стані завдяки тому, що в господарстві зробили правильні операції з підживленням, зокрема азотними добривами.

Про це розповів директор з розвитку агробізнесу ТОВ «ЗЕРНОВИК» Ігор Сташук в інтерв’ю в журналі The Ukrainian Farmer.

«Ми ніколи до цього не підживлювали озимі КАСом у період новорічних свят. Адже цьогоріч у нас майже не було мерзлоталого ґрунту. Тож на початку січня був найсприятливіший період, коли добриво 100% зв’яжеться з ґрунтовим комплексом і працюватиме максимально ефективно»,

– розповів Ігор Сташук.

Після морозів підживили вдруге з частковим застосуванням КАС, аміачної селітри й карбаміду.

«Торік зима з морозами до нас прийшла в лютому. Тож озимина навіть у січні вегетувала. Викликало занепокоєння те, що рослини за таких попередників, як бобові, здатні переростати. А пізніше в лютому довелось дещо понервувати, що морози можуть пошкодити посіви»,

– пояснив фахівець.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra